مهمان گرامی به انجمن خانواده کوچ خوش امدید. لطفا برای دسترسی به تمام امکانات سایت اینجا کلیک کنید ثبت نام شما به سرعت انجام خواهد شد و شما میتوانید در جمع گرم خانواده کوچ فعالییت خود را اغاز کنید و از همه امکانات سایت که برای کاربران مهمان غیرفعال شده است استفاده کنید. منتظر حضور گرم شما در جمع بزرگ خانواده کوچ هستیم .
قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان! - صفحه 3
کاربری
کاربر گرامی به مجموعه تالارهای خانواده کوچ | koooch خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

موضوع: قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

 1. #1
  کوچ نشین
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  3235
  تاریخ عضویت
  بهمن-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  انتخاب نشده
  نوشته ها
  18,701
  نوشته های وبلاگ
  68
  می پسندم
  2,272
  مورد پسند
  6,444 بار در 7,999 پست

  پیش فرض قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  شیوه دریافت هزینه نیز متناسب با مناطق و هزینه های دریافتی و همچنین مشتری ها متفاوت است. در مناطق پایین تر علی الظاهر فواحش پیش از راهی شدن هزینه شان را دریافت می کنند تا در انتهای اتفاقات، بدون پرداخت هزینه یا کمتر از توافق صحنه را ترک نکنند و در مناطق بالاتر متناسب با ظاهر مشتری (خودرو، پوشش، منزل و...) رقم دریافتی در انتهای ماجرا دریافت می شود
  تورم و گرانی مسئله ای است که در تمام حوزه ها اثرگذاری خاص خود را دارد و عملاً هیچ بخشی را نمی توان از آثار سیاست های تورم زا مستثنی کرد. اما بی شک وقتی با افزایش گرانی ها و شکستن کمر طبقات پایین اجتماعی که متاسفانه جامعه هدف تورم در کشورمان قرار می گیرند، برخی مشاغل زیرزمینی و سیاه توسعه پیدا می کنند و همچنین بر تعرفه هایشان افزوده می شود که در این میان زنان فاحشه نیز مشمول همین قاعده می شوند و علی الظاهر در این حوزه تورم بیش از 6 درصدی اعمال شده است!

  به گزارش سرویس اجتماعی «بازتاب»؛ بی شک در جامعه ما اجرای طرح هایی همچون توزیع درآمد کلان کشور در قالب پرداخت های بسیار خرد و به طور مساوی نمی تواند باعث بهبود وضعیت اقتصادی هیچ گروهی شود، علی الخصوص که با برداشتن یارانه های سوخت، گندم، برق، گاز و... عملاً آنچه به هر خانواده ای تحمیل می شود بیش از پرداختی به خانواده است و البته لابد به قول یکی از مسئولان محترم قرار نبوده با اجرای هدفمندی به پیک نیک برویم و این فشارها کاملاً طبیعی است اما این فشارهای طبیعی تا چه سطحی و چه مقطع زمانی قرار است افزایش یابد، تنها مسئولان محترم دولتی می دانند.


  در این میان آنچه بیش از هر مسئله ای حائز اهمیت است، فشارهایی است که به طبقات متوسط و مستضعف وارد می شود و عملاً این عده فقیرتر می شوند، چرا که اصولاً افزایش هزینه های اخیر برای طبقه مرفه کشورمان (حدود 10 الی 15 درصد) نه تنها باعث نزدیک شدن تراز اقتصادی شان به طبقات پایین تر نمی شود، بلکه با توجه به آنکه بخش اعظم این طیف مستقیم یا غیرمستقیم در واردات، تولید یا توزیع کلان کالاهای اساسی کشور نقش دارند، با افزایش تورم (به شرط دقت در سرمایه گذاری) سرمایه هایشان متناسب با میزان تورم افزایش یافته و اتفاقاً از این وضع استقبال می کنند، به خصوص طیفی که تولیدکننده نیز تلقی نمی شود و بخش معتنابهی از ثروتش محصول واردات از شرق آسیا است.

  آنچه مشخص است، زنجیره افزایش قیمت ها به شکل پیاپی تعریف می شود و نمی توان به عنوان نمونه با افزایش بنزین و سایر سوخت ها در مرحله دوم هدفمندی، توقع داشت قیمت سایر کالاها که یکی از ساده ترین متغیرها بر آن، افزایش طبیعی هزینه حمل و نقل کالاهاست، دستخوش تغییر نشود و این زنجیره فراگیر حلقه حلقه تا سیاه ترین و زیرزمینی ترین مشاغل کشور تسری می یابد و حتی در مشاغلی که هزینه حمل و نقل کمترین تاثیر را بر آنها دارد، نیز نمایان می شود!

  موضوع دقیقاً فحشا است که پیش از این به بازخوانی شکل گیری نوع تازه اش برای یک طبقه خاص اجتماعی تحت عنوان «مردان فاحشه» سخن به میان آورده شد و این بار بناست طیف قدیمی تر این فحشا که در میان زنان قرار دارد و گروه «زنان فاحشه» را تشکیل می دهد مورد بررسی قرار گیرد.

  اما علی رغم بررسی های خبرنگار «بازتاب»، این مطلب آنچنان که زمینه اش فراهم است وسعت نمی یابد و به جای بیان برخی جزئیات، با کلی گویی از کنار ماجرا عبور می شود، چرا که هدف این مطلب تلنگری به مسئولان است تا آثار تورمی که بزرگان بر کنترلش تاکید دارند و هنوز کنترل نشده، بالاخره مهار شود و یک طبقه به این شغل روی نیاورده و یا حداقل حرفه شبانه روزی شان نباشد.

  بنابر بررسی های به عمل آمده، هرچند نمی توان به واسطه عدم ارائه آمار صحیح و همچنین نظرخواهی از چند نفر درباره رشد کمی و کیفی این حرفه متاثرکننده و سیاه نظر کارشناسی دقیقی داد، اما بر اساس پرس و جوهای خبرنگار «بازتاب» که با توجه به جو موجود با محدودیت هایی مشابه آمارگیری درباره روابط نامشروع و آمار نزدیک به واقعیت روبروست، قطعاً کاملاً دقیق نیست و در یک برآورد کلی مورد ارزیابی قرار گرفته، فحشا در 6 سال اخیر کاهش نیافته، اما در عین حال که تکثر این قبیل اشخاص رشد مثبت داشته (بنابر اظهارات برخی از این گروه و بررسی های میدانی) اما این اتفاق باعث نشده هزینه این رفتارهای خلاف اخلاق کاهش داشته و یا در یک سطح مشخصی بماند، چرا که بالاخره این قشر نیز زیر پوست کلان شهرها و به خصوص تهران زندگی می کنند.
  به عنوان نمونه در مناطق بالاتر از میدان هفتم تیر و در محدوده خیابان های ب از جنوب، ب از شمال و س از غرب، افراد مبلغ 60 تا 80 هزار تومان را به طور معمول مطالبه می کنند، در مناطق بالاتر از چهارراه پ و در خیابان م بعد از میدان م، این عده 100 تا 150 هزار تومان درخواست می کنند و در یکی از خیابان های شمالی تر تهران و خیابان م، رقم هایی بالای 200 هزار تومان طلب می کنند و البته در مناطق پایین تر از میدان هفتم تیر ارقام تا 40 الی 50 هزار تومان نیز کاهش می یابد و البته این گروه قوانینی نیز دارند که اگر به آن پایبند نباشند ممکن است از همکارانشان حتی چاقو بخورند. به عنوان نمونه اگر در یک محدوده مشخص یک فاحشه قیمتی را ارائه کرده و همکارش چندقدم آن سوتر با رقم پایین تر در اصطلاح این عده «مشتری را قر بزند»، اگر گذری نباشد، دفعه بعد... .

  شیوه دریافت هزینه نیز متناسب با مناطق و هزینه های دریافتی و همچنین مشتری ها متفاوت است. در مناطق پایین تر علی الظاهر فواحش پیش از راهی شدن هزینه شان را دریافت می کنند تا در انتهای اتفاقات، بدون پرداخت هزینه یا کمتر از توافق صحنه را ترک نکنند و در مناطق بالاتر متناسب با ظاهر مشتری (خودرو، پوشش، منزل و...) رقم دریافتی در انتهای ماجرا دریافت می شود و یا سرویس های خاص و کثیفی نیز برای این قبیل مشتری ها داده می شود. در همین زمینه ها، جزئیات بسیار دیگری نیز در این بررسی ها به دست آمد که برای جلوگیری از اشاعه فحشاء به آنها اشاره نمی شود و به نظر می رسد کارشناسان مسائل اجتماعی می بایست در این حوزه ها به طور مستمر و نه در یک تحلیل مقطعی به بررسی وضع پرداخته و تحلیل های واقع بینانه در این باره به مسئولان امر ارائه نمایند.

  به هر حال اینها درد جامعه ماست که مربوط به این دهه و سی ال اخیر و پنجاه سال اخیر و محدود به جغرافیای ایران نیز نیست؛ اما در هر صورت در یک جامعه مذهبی چنین مسائلی قابل هضم نیست و مسئولان امر و به خصوص متفکران مذهبی می بایست ضمن آن که راهکارهای حلال و سهل الوصول تامین نیاز جنسی از طرق مشروع را فراهم سازند و زمینه قبح زدایی از نگاه اجتماعی نسبت به شیوه های دینی این مسائل را فراهم سازند و عملاً تقاضا را برای این مسائل از این حجم عجیب که یک زن فاحشه چند دقیقه نیز کنار خیابان معطل نمی ماند، به صفر نزدیک سازند و از آن سو با فراهم کردن اولویت های زندگی برای زنان و دختران بدسرپرست و بی سرپرست، عرضه فحشا نیز کنترل شود، چرا که اگر با برخوردهای انتظامی این مسائل قابل کنترل بود، وضع کنونی به وجود نیامده بود.

  البته باید متذکر شد تمامی آنان که به این شغل سیاه می پردازند، لزوماً چهره های نیازمندی نیستند، چرا که برخی زنان فاحشه دارای جذابیت های خاص در شرایط حاضر مبالغی بین یک تا یک و نیم میلیون تومان برای یک شب رابطه نامشروع دریافت می کنند و در عین حال تنها با اشخاصی در این زمینه مرتبط می شوند که ثروتمند بوده و برای تولدشان توان خرید ساعت طلا و یا سفر با ایشان به کشورهای اروپای غربی را داشته باشد. این قشر که بعضاً حتی به انگلیسی نیز مسلط هستند، مشق سازشان مستر است، ورزشهای گران انجام می دهند و... سرویس های مشابه را به مهمانان خارجی برخی شرکت ها نیز می دهند و در واقع عده قلیلی از فواحش نیز از این حوزه تجارت می کنند که طبیعتاً داستان این عده با آنها که از فقر به این راه افتاده اند جداست.

  با همه اینها در همین جامعه کنونی ما، اشخاصی هستند که با فقر و درویشی سر می کنند، دین و اخلاقیاتشان را حفظ کرده اند و نشان داده اند الزاماً پنجه هر ضعیف البنیه ای در پنجه قوی پنجه فقر فرو رفت، آنچنان به زانو در نخواهد آمد که به فحشا یا بدتر از آن روی بیاورد، با این حال هر زن و دختری توان ایستادگی مقابله قدرت این فقر و نداری قوی پنجه را ندارد و به همین دلیل شاید لازم باشد گاه به گاه تلنگری بزنیم، شاید چاره ای بیاندیشیم و اگر اهلش نیستیم، بی تفاوت به آنها، با خنده یا تاسف از کنارشان در معابر گذر نکنیم.

  13 نفر این پست را پسندیدند :


  رنگین کمان نصیب کسانی می شود که تالحظه ی اخر زیر باران می ایستند
  Some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon 'em
  فکرکن

  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. successful man will profit from his mistakes and try again in a different way
  دل داده ام بر باد برهرچه باداباد
  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. the جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. breaks by an external powerجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. a life endsجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. when the egg breaks by an internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید., a جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. begins. Great changes always begin with that internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید.
  مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند

 2.  

   

 3. #31
  کوچ نشین
  ...:::بیکار الدوله:::...
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  112
  تاریخ عضویت
  دی-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  متاهل هستم
  محل سکونت
  ایران-تهران
  سن
  58
  نوشته ها
  6,296
  می پسندم
  4,510
  مورد پسند
  9,762 بار در 3,970 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط Regenbogen نمایش پست اصلی
  منظورمو نگرفتی
  ببین وقتی بهت بیاند وعده بدند بگند مابهت مثلایه ماشین خوشجل نقره ای میدیم به عنوان بهترین جایزه .این توذهنت میمونه که ماشین نقره ای بهترینه (بهترین رنگه) پس همیشه چون تورویای ماشین نقره ای هستی هرماشینی هم بت بدند دنبال نقره ایش هستی اینجوریاس دیه

  یعنی باسه همینه که الان مسلمونها دختر با کره پنیر دوج دارن؟!
  روزی یِکی دو پُکــــــــــــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پِیکـــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پُستـــــــــــ ...

  این است روزهای منــــــــــــــــ

 4.  

   

 5. #32
  کوچ نشین
  ...:::بیکار الدوله:::...
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  112
  تاریخ عضویت
  دی-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  متاهل هستم
  محل سکونت
  ایران-تهران
  سن
  58
  نوشته ها
  6,296
  می پسندم
  4,510
  مورد پسند
  9,762 بار در 3,970 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط ema نمایش پست اصلی
  عاقبت خودش يادتون هست؟
  اتفاقا به نظر من واسه همچین حیوانی اون مرگ خیلی شرافت مندانه بود...
  روزی یِکی دو پُکــــــــــــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پِیکـــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پُستـــــــــــ ...

  این است روزهای منــــــــــــــــ

 6. #33
  کوچ نشین
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  3235
  تاریخ عضویت
  بهمن-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  انتخاب نشده
  نوشته ها
  18,701
  نوشته های وبلاگ
  68
  می پسندم
  2,272
  مورد پسند
  6,444 بار در 7,999 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط H@mEd_KhaN نمایش پست اصلی
  یعنی باسه همینه که الان مسلمونها دختر با کره پنیر دوج دارن؟!
  نخیرم دوز دارند
  رنگین کمان نصیب کسانی می شود که تالحظه ی اخر زیر باران می ایستند
  Some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon 'em
  فکرکن

  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. successful man will profit from his mistakes and try again in a different way
  دل داده ام بر باد برهرچه باداباد
  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. the جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. breaks by an external powerجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. a life endsجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. when the egg breaks by an internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید., a جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. begins. Great changes always begin with that internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید.
  مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند

 7. #34
  کوچ نشین
  ...:::بیکار الدوله:::...
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  112
  تاریخ عضویت
  دی-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  متاهل هستم
  محل سکونت
  ایران-تهران
  سن
  58
  نوشته ها
  6,296
  می پسندم
  4,510
  مورد پسند
  9,762 بار در 3,970 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط Regenbogen نمایش پست اصلی
  نخیرم دوز دارند
  دوز که یه بازیه !!!شاید اون بازی رو دوز دارن !!
  روزی یِکی دو پُکــــــــــــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پِیکـــــــــــــ ...

  روزی یکی دو پُستـــــــــــ ...

  این است روزهای منــــــــــــــــ

 8. #35
  کوچ نشین
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  3235
  تاریخ عضویت
  بهمن-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  انتخاب نشده
  نوشته ها
  18,701
  نوشته های وبلاگ
  68
  می پسندم
  2,272
  مورد پسند
  6,444 بار در 7,999 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط H@mEd_KhaN نمایش پست اصلی
  دوز که یه بازیه !!!شاید اون بازی رو دوز دارن !!
  نه دیه پیشرفته دوست داشتن میشه دوزداشتن .دوزهم ازرده خارجه تاوقتی که تخته نردهست قبول نداری از سانازوصفاو الیاس بپرس

  مورد پسند از :


  رنگین کمان نصیب کسانی می شود که تالحظه ی اخر زیر باران می ایستند
  Some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon 'em
  فکرکن

  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. successful man will profit from his mistakes and try again in a different way
  دل داده ام بر باد برهرچه باداباد
  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. the جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. breaks by an external powerجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. a life endsجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. when the egg breaks by an internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید., a جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. begins. Great changes always begin with that internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید.
  مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند

 9. #36
  کوچ نشین
  عنوان کاربر
  کوچ نشین
  شماره عضویت
  3235
  تاریخ عضویت
  بهمن-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  انتخاب نشده
  نوشته ها
  18,701
  نوشته های وبلاگ
  68
  می پسندم
  2,272
  مورد پسند
  6,444 بار در 7,999 پست

  پیش فرض پاسخ : قیمت همه چیز بالارفته حتی فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!

  نوشته اصلی توسط ema نمایش پست اصلی
  عاقبت خودش يادتون هست؟


  3 نفر این پست را پسندیدند :


  ویرایش توسط Regenbogen : ۳۱-۰۲-۱۳۹۱ در ساعت 15:00
  رنگین کمان نصیب کسانی می شود که تالحظه ی اخر زیر باران می ایستند
  Some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon 'em
  فکرکن

  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. successful man will profit from his mistakes and try again in a different way
  دل داده ام بر باد برهرچه باداباد
  جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. the جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. breaks by an external powerجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. a life endsجهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. when the egg breaks by an internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید., a جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید. begins. Great changes always begin with that internal جهت نمایش لینک ها باید عضو باشید برای ثبت نام کلیک کنید.
  مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

شهلا آبادانی

اشرف چهار چشم

شهلا ابادانیپری بلندهشهلاابادانیاشرف بلندهاشرف چهار چشم ، شهلا آبادانی و سیمین بی ام وشهلاابادانيشهلاآبادانیاشرف چهارچشماشرف چار چشماشرف چارچشماشرف.بلندهشهلا چهارچشم اشرف چهار چشمشهلا ابادانىhttp:www.koooch.comthread18918-2.htmlشهلا آبادانيهزینه فحشاءپري بلندهخيابان ردلايتاشرف.چهار.جشمشهلا ابادانيشهر نو پری بلندهاشرفچهارچشم

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

خانواده کوچ فعالیت خود را از تاریـخ 06/10/1389 آغاز کرده است . از زمان تولد این مجموعه سعی شده تا محیطی صمیمی و دوستانه ایجاد شود تا در کنار این خصوصیت بارز سایت،کاربران به بحث و تبادل نظر درموضوعات مختلف بپردازند .

ارسال پیام به مدیر سایت
لینک های مفید
ابزار ها
بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
X بستن تبلیغات