مهمان گرامی به انجمن خانواده کوچ خوش امدید. لطفا برای دسترسی به تمام امکانات سایت اینجا کلیک کنید ثبت نام شما به سرعت انجام خواهد شد و شما میتوانید در جمع گرم خانواده کوچ فعالییت خود را اغاز کنید و از همه امکانات سایت که برای کاربران مهمان غیرفعال شده است استفاده کنید. منتظر حضور گرم شما در جمع بزرگ خانواده کوچ هستیم .
نامگذاري مدل‌هاي جديد مو با نام استان‌ها
کاربری
کاربر گرامی به مجموعه تالارهای خانواده کوچ | koooch خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نامگذاري مدل‌هاي جديد مو با نام استان‌ها

 1. #1
  کاربر سایت
  عنوان کاربر
  کاربر سایت
  شماره عضویت
  132
  تاریخ عضویت
  دی-۱۳۸۹
  جنسيت
  وضعیت تاهل
  انتخاب نشده
  سن
  22
  نوشته ها
  375
  می پسندم
  735
  مورد پسند
  589 بار در 252 پست

  jhkhk نامگذاري مدل‌هاي جديد مو با نام استان‌ها

  او در مورد نحوه نامگذاري اين مدل‌هاي مو گفت: قصد داريم نام مدل‌هاي مورا از فرهنگ اصيل ايراني:(19): يا نام استان‌ها و شهرها انتخاب كنيم، مثلا نام يك مدل را اميد بگذاريم يا مثلا مدل مويي به نام مدل موي شيرازي باشد.
  [IMG]file:///C:/Users/taha/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG]
  جام جم آنلاين: با برگزاري جشنواره عفاف و حجاب ، با حمايت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و با مديريت يك شركت خصوصي در 2 روز گذشته ، علاوه بر تجليل از600 آرايشگر نمونه، ژورنال‌هاي مدل مو براي استفاده در آرايشگاه‌ها در ميان آنها توزيع شد.

  علي عابدي، دبير جشنواره حجاب و عفاف در اين باره گفت: اين جشنواره بستر مناسبي براي پيشگيري از ترويج فرهنگ‌ غربي است، زيرا درآن ژورنال مدل‌هاي موي مورد تاييد وزارت ارشاد در اختيار آرايشگران قرار مي‌گيرد تا از آن براي مشتريان خود استفاده كنند. وي افزود: هر چند‌كه استفاده از اين مدل‌هاي مو براي شهروندان اجبار نيست،:nomood: ولي آنچه مهم است اين كه با گذشت زمان اين مدل‌هاي مو در جامعه نهادينه مي‌شود و جوانان ديگر براي اصلاح موي سر خود به دنبال ژورنال‌هاي خارجي:148fs483990: و مدل‌هاي ماهواره‌اي نخواهند بود.

  عابدي افزود: ما در حدود 5 هزار نسخه ژورنال مدل موي ايراني و مورد تاييد وزارت ارشاد منتشر كرده‌ايم و آن را در اختيار آرايشگران قرار داده‌ايم تا از اين به بعد از اين مدل‌هاي مو نيز براي مشتريان خود استفاده كنند و البته به دنبال آن هستيم كه در آينده تعداد اين مدل‌هاي مو را افزايش دهيم و براي آن نامگذاري هم بكنيم تا مشتري وقتي مراجعه مي‌كند، بتواند نام مدل موي ايراني مورد نظر خود را انتخاب كرده و به آرايشگر بگويد.

  او در مورد نحوه نامگذاري اين مدل‌هاي مو گفت: قصد داريم نام مدل‌هاي مو را از فرهنگ اصيل ايراني يا نام استان‌ها و شهرها انتخاب كنيم، مثلا نام يك مدل را اميد بگذاريم يا مثلا مدل مويي به نام مدل موي شيرازي باشد.

  انتشار ژورنال مدل موي زنان

  ژاله خدايار، رئيس جشنواره حجاب و عفاف نيز به ايلنا گفت: در حال حاضر فقط موفق شده‌ايم:nish: ژورنال مدل موي مردان را كه مورد تاييد وزارت ارشاد باشد منتشر كنيم، اما اميدواريم بزودي مدل‌هاي موي مورد تاييد وزارت ارشاد در رابطه با زنان نيز در ژورنالي منتشر شود.

  او توضيح داد: سال‌هاست روي مدل مو و آرايش ايراني زنان كار مي‌كنيم و من مطمئن هستم كه اين تلاش ما بي‌نتيجه نمي‌ماند و وقتي ما توانمندي خود را به دولت نشان دهيم، دولت نيز از ما حمايت خواهد كرد.

  رئيس جشنواره عفاف و حجاب تصريح كرد: من مطمئن هستم با توجه به استقبالي كه نسبت به مدل‌هاي موي مردانه انجام شده است:mozi، مدل‌هاي موي ايراني زنان نيز مورد استقبال واقع مي‌شود و بزودي ژورنال مدل‌هاي موي ايراني ويژه خانم‌ها نيز منتشر‌مي‌شود.

  او گفت: با وزارت آموزش و پرورش رايزني‌هايي انجام داده‌ايم كه سي‌‌دي‌ها و ژورنال‌هاي مدل‌هاي موي ايراني مورد تاييد وزارت ارشاد در مدارس دخترانه و پسرانه توزيع شود تا جوانان آگاهي‌هاي لازم را براي محافظت از پوست و موي خود به دست آورند و از وسايل غيراستاندارد براي آرايش و حفاظت از پوست و موي خود استفاده نكنند.

  خدايار توضيح داد: با اين اقدام بسياري از مشكلاتي كه جامعه ايران و خانواده‌ها را تهديد مي‌كند، از بين مي‌رود چون آگاهي نداشتن جوانان و خانواده‌ها براي استفاده از وسايل آرايشي و بهداشتي درست، مشكلات بسياري براي خانواده‌ها ايجاد كرده است.

  ارائه الگو بدون فرهنگ‌سازي بي‌معناست

  رونمايي از مدل‌هاي موي ايراني- اسلامي در جامعه با واكنش‌هاي مختلفي روبه‌رو شده است. سعيد وداعي كه 5 سال سابقه آرايشگري دارد، درمورد اين مدل‌ها مي‌گويد: در سال‌هاي اخير گرايش جوانان به مدل‌هاي موي غربي يعني تيفوسي، متال، تن‌تني، خروسي، آناناسي، سيخ توپريز و... زياد شده، به طوري كه به ديدن اين مدل‌ها عادت كرده‌ايم و ديگر غيرطبيعي محسوب نمي‌شوند.:asabani:

  سعيد كه دوره‌هاي آرايشگري خارج از كشور را نيز گذرانده، اضافه مي‌كند: مدل‌هايي كه ارائه شده تلفيقي از مدل‌هاي غربي و ملي است، استفاده از ژل و كتيرا و خط‌ريش‌هاي بلند و پشت مو و... در مدل‌هاي غربي هم ديده مي‌شود.

  به گفته وي، اين مدل‌ها قابل اشاعه نيست مگر اين كه ذائقه جوانان تغيير كند.

  اما مولود امامي، آرايشگري كه 15 سال سابقه دارد، مي‌گويد: اين مدل‌ها را ديده‌ام، اما مغايرتي با مدل‌هاي رايج موي جوانان نمي‌بينم. فكر مي‌كنم جوانان درحال حاضر از اين الگوها استفاده مي‌كنند و مدل‌ها چيز زيادي براي عادت دادن آنها ندارند.

  مدل موي آريايي را ترويج كنيم

  ژاله خدايار، رئيس جشنواره عفاف و حجاب معتقد است: ما بايد مد و الگوي ايراني را طراحي كنيم و به دنيا نشان دهيم كه ما نيز مدل‌هاي موي مخصوص فرهنگ خود را داريم و يك سبك ايراني كه با اصول و فنون علمي و دقيق طراحي شده است، به دنيا عرضه كنيم.

  وي افزود : ما آرايشگرها جايگاه ويژه‌اي در باب مد ايراني داريم و مي‌توانيم بخش عظيمي از جوانان كشور را كه توسط فرهنگ بيگانه تهديد مي‌شوند، محافظت كنيم.

  خدايار گفت: ما در طراحي مدل موي ايراني نمي‌خواهيم به 30 سال گذشته برگرديم بلكه با رعايت آخرين متد علمي به دنبال آن هستيم كه مدل موي ايراني را ترويج كنيم.

  به گفته وي، در حال حاضر در كشور مدل‌هاي غيراصولي و غيراستانداردي شايع شده و جوانان از آنان استفاده مي‌كنند كه در شخصيت ايراني‌ها:(19): نيست.

  او همچنين گفت:‌ در حال حاضر مصرف مواد آرايشي در كشور بسيار زياد است و اين مصرف بيش از حد نشان‌دهنده آن است كه جوانان ما آگاهي لازم را در استفاده از مواد آرايشي ندارند.

  به عقيده خدايار ، امروز با ارائه الگوي مدل مو و آرايش ايراني:(19): مي‌توانيم به دنيا ثابت كنيم كه از آنها كمتر نيستيم:idea_m: و به جاي يادگيري آرايش عربي، آرايش ايراني و آريايي را طراحي مي‌كنيم و آن را به ثبت مي‌رسانيم.:JC_handshake:


  فک کن بری ارایشگاه بگی مدل موی قزوینی:khande

  2 نفر این پست را پسندیدند :


  [SIGPIC][/SIGPIC]
  می‌خواستم فیزیکدان شوم بوسه‌های تو مرا شاعر کرد.
  نمی‌دانستم فرکانس بوسه‌های تو را چگونه حساب کنم
  کدام سرعت را بر فاصله‌ی میانمان تقسیم کنم.
  در آغوش تو...هر بار با سرعت نور به میان ستارگان پرتاب می‌شدم


 2.  

   

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مدل موی پسرانه همراه با اسم

مدل موهاي جديد پسرانه2014

انواع مدل مو پسرانه همراه با نام

مدل مو پسرانه همراه با اسم

مدل موي تيفوسي

انواع مدل مو پسرانه همراه با اسممدل موپسرانه همراه با اسممدل مو مردانه با اسممدل مو پسرانه همراه با ناممدل موی ایرانی پسرانه همراه با اسمانواع مدل موی پسرانههمراه بااسم مدلمدل مو با اسممردانهمدل موی پسرانه2014انواع مدل مو پسرانه با اسمانواع مدل مو پسرانه همراه با اسم مدل مو مدل جدیداصلاح موی دخترانهمدل جدیدموی دخترانهانواع مدل مو پسرانه به همراه اسم آن هامدل مو مردانه همراه با اسممدل ريش مردان ايرانيموي تيفوسيانواع مدل مو واسمش مردانهمدل موي آناناسيمدل مو پسرانه همراه با اسم انهااسم اصلاح سر مردانه

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

خانواده کوچ فعالیت خود را از تاریـخ 06/10/1389 آغاز کرده است . از زمان تولد این مجموعه سعی شده تا محیطی صمیمی و دوستانه ایجاد شود تا در کنار این خصوصیت بارز سایت،کاربران به بحث و تبادل نظر درموضوعات مختلف بپردازند .

ارسال پیام به مدیر سایت
لینک های مفید
ابزار ها
بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
X بستن تبلیغات